Hario V60-02 Plastic Dripper Red

€7
Skladom (1 ks)
Doručenie nad 35€ zdarma
Doručenie nad 35€ zdarma
Doručenie nad 35€ zdarma
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke nad 50€
výberová káva
Výberová káva
Pražíme každý deň

Chceli by ste začať s alternatívnymi metódami prípravy kávy, ale neviete, čo si vybrať? Hario V-60 Dripper je práve pre vás! Táto japonská vychytávka vám umožní vyťažiť z vašej kávy maximum jednoduchým a efektívnym spôsobom. Metóda filtra je skvelá zábava a umožňuje experimentovať s kávou. Prekvapte svojich priateľov bohatou chuťou a arómou kávy a technikou jej prípravy! Hario V60-02 umožňuje variť naraz 300-500 ml kávy, čo stačí na veľký hrnček alebo na dve menšie porcie.

Plastová verzia je najlacnejšou voľbou medzi odkvapkávačmi V-60. Z hľadiska chuťových vnemov to nie je o nič horšie ako v iných verziách. Jeho plastové telo navyše poskytuje odolnosť a pohodlie, ak chcete používať Hario V-60 na cestách. Kónický tvar a špeciálne drážky na vnútornej strane odkvapkávača zabezpečujú vynikajúci prietok vody. Na prípravu lahodnej kávy potrebujete čerstvo namletú kávu vysokej kvality, filter, obľúbenú šálku alebo server a váhy. Vložte filter do odkvapkávača a vložte ho na nádobu, ktorú používate na podávanie kávy. Proces infúzie trvá iba 3 - 4 minúty.

Ďalšou výhodou tejto metódy je mimoriadne ľahká údržba. Po použití jednoducho vyberte filter a odkvapkávač umyte pod tečúcou vodou alebo v umývačke riadu.

Preklad Hario je "kráľ skla", ktorý dokonale odráža úspechy spoločnosti. Značka bola založená v roku 1921 a odvtedy vyrába najkvalitnejšie výrobky zo skla, keramiky a kovu. Výrobný proces prebieha v Japonsku spolu s najlepšou ekologickou udržateľnosťou.

Kód Kód: 82
Kategória: Príprava Kávy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: